AppRadio i wzmacniacze w samochodach

Wygodne, szybkie i niezniszczalne wehikuły. Auta niestereotypowe, małe, mające wprost opływowy kształt ciała, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o kolosalnej zalecie prędkiego transportowania się. A wszystko po to, aby zwiększyć uciechę dzisiejszego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w obecnych czasach auta elektryczne czy też AppRadio. To samochody, którym wystarczy wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć auto do kontaktu i pozostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy mogą przejechać jedynie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie auta są w stanie zastopować się na środku autostrady, lub na odwrót – opustoszałego pola, bo najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są też nowatorskie wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a w takim razie i prawa jazdy. Takie maszyny zostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o fruwających autach, w których głośniki i subwoofery to baza. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób i opatentować takie samochody? To z pewnością byłoby wspaniałe doświadczenie dla koneserów aut oraz prostych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są również akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy i nie jest zaprojektowany, aby błądzić przez wiele godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla dobrego samopoczucia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różnorodne pierwotne wozy.

Subwoofery pioneer

Radioodtwarzacz

pioneer

samochodowe głośniki eliptyczne